Zadzwoń do nas! (89) 757-21-36
(pon-pt: 8-17, sob: 8-14)

Sprawdź naszą ofertę sprzedaży w dziale części rolnicze bowiem posiadamy bogaty asortyment części do ciągników, maszyn i urządzeń zarówno polskich jak i zagranicznych producentów. Od lat współpracujemy z największymi i znanymi dostawcami na rynku polskim, do których należą firmy: Agrorami, Granit, Kramp, Sparex.

W sprzedaży posiadamy także popularne produkty, które wzbudzają największe zainteresowanie dlatego półki sklepowe uzupełniamy na bieżąco w materiały eksploatacyjne takie jak: oleje, filtry, paski, łożyska.  Od takich renomowanych marek jak: Lotos, Orlen, Fusch, Sanok, SKF, PZL Sędziszów, SF Filter.

W nowoczesnych maszynach co raz większe znaczenie mają systemy hydrauliczne dlatego nie mogło u nas zabraknąć tak ważnych produktów jak: złączki, węże, pompy i inne potrzebne akcesoria. Dobra znajomość branży, w której działamy od wielu lat jak i nasza świadomość aktualnych potrzeb klientów sprawiła, że uruchomiliśmy usługę zakuwania przewodów na miejscu.
Do starszych ciągników polskiej produkcji oferujemy podzespoły regenerowane takie jak: pompy wtryskowe, podnośniki hydrauliczne i osie.

W naszych sklepach znajdziecie również opony i dętki firm – BKT i Kabat.

części

oleje, filtry, systemy hydrauliczne, maszynach, zakuwanie przewodów