Zadzwoń do nas! (89) 757-21-36
(pon-pt: 8-17, sob: 8-14)

Firma AGROMECH zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny do wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór usług od przeglądów po kompleksową naprawę.

Pilarki i kosy

Agromech to autoryzowany serwis firmy Stihl, który zajmie się profesjonalną naprawą zarówno starych jak i nowoczesnych pilarek oraz kos. Wyposażony został w urządzanie oraz oprogramowanie MDG1. Nasi wyszkoleni technicy oraz narzędzia diagnostyczne jakie posiadamy będą stanowić gwarancję napraw jakości gwarancyjnych i pogwarancyjnych stosując oryginalne części. W ramach usług serwisu dokonamy także przeglądu urządzeń, a także naostrzymy i znitujemy łańcuch.

Kosiarki i traktorki

Agromech to autoryzowany serwis takich marek jak: CubCadet i MTD.

Kosiarka to jedno z najważniejszych urządzeń w każdym ogrodzie. Wiemy, że sprawna kosiarka oznacza nie tylko pięknie przystrzyżony trawnik, ale także bezpieczeństwo użytkowania dlatego nasz serwis oferuje okresowe i bieżące przeglądy. Przygotujemy Twoje urządzenie tak abyś czuł się bezpiecznie i abyś mógł czerpać przyjemność z wykonywanej pracy w ogrodzie. Dzięki temu, że nasz serwis oraz magazyn jest świetnie wyposażony naprawa sprzętu nie będzie trwać długo.

Stihl, Viking, Cupcadet, serwis

pilarki, kosy, kosiarki, traktorki