Zadzwoń do nas! (89) 757-21-36
(pon-pt: 8-17, sob: 8-14)

Każda firma ma swoją historię, nasza rozpoczęła się w momencie otwarcia pierwszego sklepu w 1992 roku w Morągu przez mojego tatę. W ciągu kolejnych kilku lat AGROMECH przebył niezwykłą drogę, od małego sklepiku, który zajmował się głównie sprzedażą części rolniczych, do znanej i rozpoznawalnej marki nie tylko w województwie warmińsko-mazurskim. W 2010 roku po kilku latach sukcesów w prowadzeniu firmy przez mojego tatę, przejąłem działalność. Od tego czasu AGROMECH dynamicznie rozwinął swoje kolejne działy: sprzedaż i serwis maszyn do ogrodu oraz lasu, wypożyczalnie maszyn ogrodniczych i budowlanych.

W naszych sklepach na klientów czekają produkty najbardziej znanych producentów takich jak: Stihl, Cubcadet, Nac, Neo, Wolf Garten, Fiskars, Makita, Dewalt, Airpress, Best, Lotos, Bkt, Ursus, Jarmet, Demar,

Obecnie Agromech to prężnie działająca marka z 25 -letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 10 pracowników, a nasze sklepy znajdują się w Morągu przy ul. Wyszyńskiego 20 oraz  ul. Tartacznej 9b w Zalewie.

Stale poszerzamy wachlarz produktów zapewniając możliwość dużego wyboru. Regularnie przygotowujemy także promocje w naszych sklepach. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów w poszukiwaniu produktów, które zapewnią 100% satysfakcji z zakupów w naszych sklepach.

Możesz nam zaufać!
Działamy na rynku już wiele lat

Agromech

sprzedaż, serwis, wypożyczalnia, Stihl, Cupcadet, Wolf Garten, Fiskars