Zadzwoń do nas! (89) 757-21-36
(pon-pt: 8-17, sob: 8-14)

Kosiarki RAYMO to nowa koncepcja kosiarek rozwiązująca najważniejsze problemy branży architektury krajobrazu. Raymo to cicha praca, brak wibracji i zerowa emisja. To także bezpieczeństwo operatora i niemal nieograniczone możliwości, a także niskie koszty eksploatacji i konserwacji.

Ciche i bezemisyjne koszenie trawy jest możliwe! Bez względu na to, czy wykonuje je właściciel domu, specjalistyczna firma czy służby miejskie. Każdy z nas zasługuje na koszenie bez hałasu, spalin i wibracji.

Raymo to nie tylko kosiarka – to prawdziwy nośnik narzędzi! Elementy robocze są łatwe do wyjęcia i zamiany. System MULT-E-CARE został stworzony by wymiana elementów roboczych nie sprawiała trudności operatorowi – pozwala zmienić oprzyrządowanie szybko, łatwo i intuicyjnie. Ponadto cały czas pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami w postaci narzędzi, które jeszcze bardziej usprawnia pracę i funkcjonalność Twojego urządzenia!

Kosiarka Raymo jest niezwykle niska, co umożliwia dojazd do trudno dostępnych miejsc. Świetnie radzi sobie na pochyłych i falistych terenach. Zerowy promień skrętu oraz napęd na cztery koła zapewniają pewną jazdę oraz funkcje manewrowe.

Urządzenie jest zdalnie sterowanie dzięki czemu operator zachowuje bezpieczną odległość, nie jest narażony na hałas, kurz i wibracje oraz może lepiej obserwować otoczenie.