Zadzwoń do nas! (89) 757-21-36
(pon-pt: 8-17, sob: 8-14)

Marka Stihl to światowy lider na rynku profesjonalnych urządzeń do terenów zielonych takich jak las i ogród.

Zatem pracujesz w lesie i na co dzień zajmujesz się wycinką drzew? Czy może jesteś pasjonatom i Twoje hobby to drwalstwo? Czy po prostu szukasz narzędzi, które ułatwią Ci życie codzienne i pomogą pociąć drewno na opał? Nieważne kim jesteś, my wiemy, że prawdziwy znawca rozpozna dobre narzędzia od razu! Wie co oznacza praktyczny jak i niezawodny! A takie są właśnie narzędzia marki Stihl. Szukasz pilarek łańcuchowych? Wytrzymałej siekiery? Dobrze trafiłeś. Zapraszamy do nas.

Czytasz ten tekst i szukasz produktów dla siebie, ale nie potrzebujesz pilarek ani siekiery? Interesuje Cię tylko pielęgnacja Twojego pięknego ogrodu? Świetnie! Firma Stihl to także: kosy spalinowe, nożyce, sekatory oraz szeroki wybór urządzeń akumulatorowych, które znajdziesz w naszych sklepach. Lubisz patrzeć na swój kwitnący ogród, ale cenisz również porządek? Nie martw się mamy również coś dla Ciebie. U nas znajdziesz szeroki wybór myjek wysokociśnieniowych, dmuchaw, odkurzaczy ogrodowych marki Stihl, które bez problemu oczyszczą zarówno duży teren z liści jak i skoszonej trawy.

Agromech to autoryzowany diler marki Stihl dlatego w naszych sklepach znajdziesz o wiele więcej produktów tej renomowanej firmy.